פשוט נדל"ן

שירותי החברה

בדיקת כדאיות

ניתוח כדאיות כלכלית של פרויקט, כולל הכנת תקציב ראשוני ותיאור מדויק של העלויות הסופיות של המהלך, והתנאים הטובים ביותר להיכנס אליו. כולל ניתוח הפעילות העסקית, חישוב רווחיות, ואיתור נקודות התורפה של העסק.

ליווי וניהול הפרויקט

חברת פשוט נדל"ן מתמחה בניהול של כל סוגי הפרויקטים: מגורים, מסחר ותעשייה, ועסקאות תמ"א או התחדשות עירונית. אנו מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, בונים תכנית עבודה פיננסית המותאמת לעסק. דבר שמייצר שקיפות עבור היזם, מנהלים תזרים מזומנים מדויק עבור העסק, מעקב חודשי אחרי הכנסות והוצאות, ניהול מו"מ מול ספקי שירות שונים, התנהלות שוטפת מול כל הגורמים מעורבים. טיפול בחסמי בירוקרטיה בכדי לקדם ולייעל את הפרויקט. כמו כן, חברת פשוט נדל"ן, מתמחה בניהול הפיננסי עבור יזמים שמנהלים מספר פרויקטים במקביל.

גיוס מימון

ליווי ועזרה בהתנהלות מול הבנקים השונים, קרנות של משקיעים או מול יזמי נדל"ן אחרים. כולל ניהול משא ומתן מול הבנקים או המשקיעים, תכנון מותאם ונכון של אשראי בנקאי ובדיקת עלויות מימון.

למה אנחנו?!

חסכון משמעותי בעלויות הפרויקט, תוך שיקוף האתגרים הכלכליים הכרוכים בו,בקרה נוספת על ידי מומחים של ניהול תזרים המזומנים, ומניעת חריגות שמובילות לאשראי יקר ומיותר, צמצום משך הפרויקט על ידי טיפול בבירוקרטיה וסיוע מול הספקים השונים, עבודה מול צוות מומחים עתיר ניסיון הן מהמערכת הבנקאית והן בליווי פרויקטים גדולים. אנחנו חברה אחת שמנהלת את הפרויקט, ללא צורך בהתנהלות מול מספר ספקים שונים.

דילוג לתוכן